مزایده عمومی

شرکت مسکن و ساختمان جهان (وابسته به بانک شهر)،  در نظر دارد نسبت به واگذاری حق بهره برداری تعدادی از واحد های تجاری به شرح ذیل از طریق مزایده عمومی و بدون انتقال حق سرقفلی اقدام نماید:

  •  تعداد 35واحد تجاری در مجتمع باغ سپهسالار واقع در تهران ، میدان استقلال ، خیابان صف، نبش بن بست امین
  •  تعداد 5 واحد تجاری در مجتمع پارس واقع در تهران ، خیابان سعدی شمالی ، کوچه، بیمه، پلاک 17
  •  تعداد یک واحد تجاری در مجتمع نام آوران حکیمیه واقع در تهران، حکیمیه ، خیابان شهید عبدالرضا ، خیابان شکوفه، خیابان بهشت، ارکیده نهم، مجتمع نام آوران
  •  تعداد یک واحد تجاری مجتمع روژه سنتر واقع در تهران، میدان میدان هروی
  •  تعداد 3 واحد تجاری در مجتمع یاس واقع در تهران، کامرانیه ، نبش کوچه شریفی پلاک 8

از متقاضیان محترم دعوت بعمل می آید جهت اطلاع از شرایط و دریافت اوراق و اسناد مزایده، ظرف مدت 10 روز از تاریخ 1402/07/03 با به همراه داشتن فیش واریزی به مبلغ 3.000.000 ریال به شماره حساب 700847830141 بانک شهر شعبه بلوار فردوس کد 509 در ساعات اداری ( 8 الی 16 روزهای شنبه تا چهارشنبه) به محل دبیرخانه شرکت مسکن و ساختمان جهان به آدرس:

بلوار آیت اله کاشانی، خیابان جنت آباد جنوبی، خیابان نیرو پلاک 15 طبقه همکف مراجعه نمایند. شماره تماس واحد پاسخگویی: 3-44954190-021 داخلی های 261-262-270

جلسه هیئت مدیره حکیمیه

  با عنایت به لزوم مدیریت و نگهداری واحد های متعلق به بانک شهر واقع در مجتمع تجاری نام آوران حکیمیه، جلسه هیئت مدیره صبح روز دوشنبه مورخ نهم مرداد ماه برگزار گردید.  به گزارش واحد املاک و سرمایه گذاری جلسه هیئت مدیره مجتمع با حضور جناب آقای مهندس خبازها معاون  املاک و سرمایه گذاری شرکت مسکن و ساختمان جهان و آقایان هابیل توکلی، فرشید خسروی و حمیدرضا حسینعلی به عنوان اعضای هیئت مدیره و بهره برداران مجتمع در محل دفتر مجتمع برگزار شد.

در این جلسه پس از معرفی اعضای هیئت مدیره ، ضمن تشریح فعالیت ها و استراتژی های شرکت به عنوان نماینده بانک شهر به بحث و بررسی پیرامون موضوعات مطروحه توسط بهره برداران پرداخته شد . از مهم ترین تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه می توان به تشکیل گروه جهت ارتباط سریع و مستقیم معاون املاک و سرمایه گذاری و مدیر اجاره داری شرکت مسکن و ساختمان جهان و اعضای هیئت مدیره مجتمع و بهره برداران، بهبود و ساماندهی فضای فیزیکی و انتصاب نیروی خدمات به صورت شبانه روزی جهت حفظ و صیانت ساختمان اشاره نمود.

تهاتر برات کارت با املاک

پیمانکاران محترم در صورت تمایل می توانند در مدت زمان کوتاه برات کارت خود را با املاک بانک شهر تهاتر نمایند.

جهت اخذ اطلاعات بیشتر به اداره املاک شرکت مراجعه نمایید.

گرامیداشت تولد پرسنل

طی مراسمی با حضور مدیر عامل و معاونین محترم شرکت از پرسنل متولد ماه های فروردین و اردیبهشت با اهدای یادبود تقدیر و از زحمات آنان تشکر بعمل آمد.

تست غربالگری سلامت پرسنل شرکت

 همکاری شرکت جهان با  شهرداری های کرج و اصفهان

در راستای تسویه مطالبات بانک شهر از شهرداری های کرج و اصفهان و اخذ مطالبات شهرداری های مذکور از مودیان،شرکت مسکن و ساختمان جهان به نمایندگی از بانک شهر به عنوان کارگزار،مذاکرات اولیه جهت تنظیم تفاهم نامه با شهرداری های مذکور را به انجام رسانده و به زودی شاهد تعاملات فی مابین شرکت و دیگر شهرداری کلان شهرها خواهیم بود.

 

تامین نیاز ادوات،تجهیزات و مصالح ساختمانی شهرداری ها

شرکت مسکن و ساختمان جهان، در زمینه های مختلف از گذشته تاکنون نسبت به ارائه خدمات مورد نیاز شهرداری ها به عنوان کارگزار اقدام به تأمین نیازمندی شهرداری ها در حوزه مصالح ساختمانی و ماشین آلات و تجهیزات جانبی می نماید که در این راستا میتوان به تأمین میلگرد مورد نیاز حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران به طور متوسط ماهیانه به میزان 2000تن اشاره نمود.

 

در راستای تسویه بخشی از مطالبات بانک شهر از شهرداری تهران

طبق توافق فی ما بین مقرر گردید که با انعقاد تفاهم نامه مبنی بر تهاتر بدهی مودیانی که مشمول بند (ت)، تبصره 6 قانون بودجه سال 1402 کل کشور و آرای قطعی کمیسیون  های ماده صد می شوند، جرایم مربوطه با تهاتر املاک به صورت نقدی واریز برداشت شود و بدهی مودیان تسویه گردد، در این راستا شرکت مسکن و ساختمان جهان با بررسی املاک معرفی شده که دارای سند تک برگی بوده و امکان نقد شوندگی دارد طی ارزیابی از طریق هیات کارشناسی کانون دادگستری یا مرکز مشاوران قوه قضاییه اقدام خواهد کرد.

 

اخذ مصوبه کمیسیون ماده پنج ملک خیام

با عنایت به پیگیری مستمر شرکت مسکن و ساختمان جهان، پس از یک دهه از تملک ملک خیام، مصوبه کمیسیون ماده پنج شهرسازی مورد نیاز ملک مذکور واقع در محدوده منطقه 12 شهر تهران با همراهی و مساعدت شهرداری تهران و در راستای تکالیف ابلاغی بانک شهر اخذ و تعهدات شرکت در این زمینه محقق گردید.

تامین مخازن پسماند شهری شهرداری تهران

در راستای تامین تجهیزات، ادوات و مصالح مورد نیاز کلانشهرها توسط شرکت مسکن و ساختمان جهان و خدمات رسانی مطلوب تر به شهروندان محترم تهرانی، طی تفاهم نامه فی مابین سازمان پسماند و سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران و شرکت مسکن و ساختمان جهان، مخازن مورد نیاز توسط این شرکت تامین می گردد. در این زمینه تا کنون با تولید کنندگان این صنعت جلسات مستمر برگزار و جهت تامین و تولید مخازن مورد نیاز تهران و سایر کلانشهرها آماده همکاری با سایر تولیدکنندگان هستیم.

تسویه مطالبات پیمانکاران از طریق برات کارت

در راستای تسویه مطالبات پیمانکاران شهرداری تهران از طریق صدور برات کارت از تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ لغایت ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ تعداد ۱۴۱۲ فقره حواله به ارزش ۹،۰۶۴،۲۳۶،۱۷۶،۰۵۷ ریال از سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران دریافت که تعداد ۵۸۳ ذینفع حواله جهت تشکیل پرونده و تکمیل مدارک و مستندات به ارزش ۶،۱۹۵،۱۳۰،۸۹۶،۹۳۵ ریال مراجعه و هماهنگی های لازم جهت صدور و دریافت برات کارت بعمل آمده است. ضمنا این شرکت همه روزه آمادگی لازم جهت مراجعه پیمانکاران محترم را دارد.

          تسویه بدهی سنواتی پیمانکارن شهرداری تهران
وفق توافق صورت گرفته فی مابین شهرداری تهران و بانک شهر شرکت مسکن و ساختمان جهان به عنوان کارگزار نسبت به تسویه دیون سنوان پیمانکاران شهرداری تهران از طریق صدور برات کارت به ارزش بیش از سه هزار میلیارد تومان در اسفند ماه ۱۴۰۱ اقدام نمود.

تهاتر نقدی بدهی عوارض شهرسازی مودیان شهرداری تهران

با عنایت به ماموریت این شرکت در خصوص تسویه مطالبات بانک شهر از شهرداری تهران، شرکت مسکن و ساختمان جهان نسبت به واریز و برداشت بدهی عوارض مودیان (ضمن در نظر گرفتن تخفیف مطعلقه) در قبال دریافت املاک سهل البیع اقدام نمود.