پیام تسلیت مدیرعامل شرکت مسکن و ساختمان جهان به مناسبت شهادت رئیس جمهور و هیأت همراه

جناب آقای مهندس خبازها مدیرعامل شرکت مسکن و ساختمان جهان با صدور پیامی، شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی و هئیت همراه را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی

انالله و اناالیه راجعون

شهادت رئیس جمهور مردمی و محبوب و دیگر همراهان ایشان در پی وقوع حادثه سقوط بالگرد را به ساحت مقدس امام عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب، بیت مکرم ایشان و عموم ملت ایران تسلیت و تعزیت می گویم.بی تردید این ضایعه فقدانی بزرگ و جبران ناپذیر است و داغی است که به آسانی تسلی نمی یابد.

از خداوند رحمان برای شهدای این سانحه غفران الهی و علو درجات، صبر جزیل برای بازماندگان و بهروزی برای مردم داغدار ایران مسئلت دارم.

همچنین مراتب تاثر خود را در پی شهادت زنده‌یاد حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، همچنین آیت‌الله سید محمد علی آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه تبریز و مالک رحمتی استاندار محترم آذربایجان شرقی که همراه با رئیس جمهور فقید در حین ماموریت به لقالله پیوستند اعلام می‌دارم و به خاندان معزز این مسئولان خادم و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت می‌گویم ‌و از خداوند متعال آمرزش، رحمت و آرامش و حشر با اولیالله را برای آن خدمتگذاران شریف طلب می‌کنم و برای بازماندگان صبر و سلامتی می‌خواهم.